Zdjęcia komunijne robiłem jako oficjalny fotograf całej grupy

Pierwsza Komunia Święta na Ursynowie

Zdjęcia komunijne robiłem jako oficjalny fotograf całej grupy

Pierwsza Komunia Święta na Ursynowie

pamiątkowe zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej

Zdjęcia komunijne całej grupy - klasy

W takim przypadku potrzebna jest zgoda proboszcza parafii. Dzięki temu w trakcie uroczystości nie ma zamieszania, a każde dziecko otrzymuje wysokiej jakości zdjęcia.

W pakiecie Rodzice otrzymali kilkanaście zdjęć z całego przebiegu uroczystości: zbiórka przed kościołem, powitanie, zdjęcia w ławkach, udział dzieci we mszy świętej, udzielenie sakramentu pierwszej komunii, zdjęcie grupowe oraz zdjęcia rodzinne – pozowane. Ilość zdjęć zależy bezpośrednio od zaangażowania dziecka i rodziców w przebieg uroczystości pierwszej komunii. Przez pierwsze dni „białego tygodnia” dorabiam zdjęcia indywidualne – pozowane dzieci. Koncentruję się na portretach. W poniedziałek po mszy świętej robiłem zdjęcie grupowe.

Z całości uroczystości rodzice otrzymują dostęp do grupowej galerii internetowej z możliwością bezpośredniego pobierania zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Wszystkie udostępnione zdjęcia są odpowiednio przygotowane do ewentualnego naświetlenia – wydrukowania odbitek do formatu co najmniej 30×40 cm.

Darek Kanak

fotograf