Darek Kanak

Wedding photographer

Cześć,
jestem Darek

Pokazuję rzeczywistość, nie kreuję jej. Obejrzyjcie moje zdjęcia ślubne i sami przekonajcie się, czy warto się ze mną skontaktować?

Ze swojej strony, jako fotograf ślubny, oferuję Wam inne spojrzenie na ten niepowtarzalny dzień w życiu Waszym i Waszych bliskich. Spojrzenie czasami zaskakujące, a czasami z przymrużeniem oka.

Mogę być z Wami cały dzień, od przygotowań przedślubnych do oczepin, a jeżeli będziecie chcieli uwiecznić wszystkie wydarzenia tego wspaniałego dnia, to nawet dłużej…

Jako fotograf ślubny

mam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych.
Ukończyłem kurs liturgiczny dla fotografów. Mieszkam w Warszawie – zdjęcia ślubne wykonuję wszędzie. Chcielibyście wiedzieć, czy będę mógł fotografować dla Was? Wasz ślub, zrobić Wam zdjęcia plenerowe – pytajcie w mailu lub dzwońcie, podając termin i miejsce.

obraczki slubne

Moje ulubione fotograficzne style

Wasze zdjęcia ślubne są bardzo ważne. Dzień ślubu jest pełen emocji, miłości i radości. Zdjęcia ślubne stają się prawdziwymi pamiątkami. Cieszą i są pielęgnowane przez wiele lat.

Nie wymyślam żadnej „sztuki”, zdjęcia są dla Was i to Wam mają się podobać. Ale staram się Wam coś zasugerować. Lubię zdjęcia czarno – białe, dużo ich robię, ale nie martwcie się, nic na siłę 🙂

Zawsze i wszędzie przyroda jest najlepszym tłem do zdjęć slubnych. Nie ma znaczenia czy to najbliższy park czy szczyty Tatr.

“The sky isn’t the limit”. Wasze pomysły – moja realizacja. To Wasze wspomnienia i one są najważniejsze. Mogą być Mazury jak i Wenecja.

Wiślane plaże i łachy. Lubię tam odpoczywać i fotografować. O każdej porze roku jest to moje miejsce magiczne. Idealne na zdjęcia plenerowe.

To Wasze „Ważne miejsce”. Miejsce magiczne, gdzie lubicie spędzać czas. Możemy pojechać na koniec świata lub zrobić sesję w biurze, w którym się poznaliście.

Fotograficzne cytaty

wracam do nich często

„…Problemem fotoamatora jest to, że nie ma on powodów do robienia zdjęć”

fotograf

„…Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko”

„…Fotografia, jako potężne medium wyrazu i komunikacji, oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania”