Darek Kanak

Wedding photographer

Cześć,
jestem Darek

Pokazuję rzeczywistość, nie kreuję jej. Obejrzyjcie moje zdjęcia ślubne i sami przekonajcie się, czy warto się ze mną skontaktować?

Ze swojej strony, jako fotograf ślubny, oferuję Wam inne spojrzenie na ten niepowtarzalny dzień w życiu Waszym i Waszych bliskich. Spojrzenie czasami zaskakujące, a czasami z przymrużeniem oka.

Mogę być z Wami cały dzień, od przygotowań przedślubnych do oczepin, a jeżeli będziecie chcieli uwiecznić wszystkie wydarzenia tego wspaniałego dnia, to nawet dłużej…

Jako fotograf ślubny

mam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych.
Ukończyłem kurs liturgiczny dla fotografów. Mieszkam w Warszawie – zdjęcia ślubne wykonuję wszędzie. Chcielibyście wiedzieć, czy będę mógł fotografować dla Was? Wasz ślub, zrobić Wam zdjęcia plenerowe – pytajcie w mailu lub dzwońcie, podając termin i miejsce.

obraczki slubne

Moje ulubione fotograficzne style

Wasze zdjęcia ślubne są bardzo ważne. Dzień ślubu jest pełen emocji, miłości i radości. Zdjęcia ślubne stają się prawdziwymi pamiątkami. Cieszą i są pielęgnowane przez wiele lat.

Nie wymyślam żadnej „sztuki”, zdjęcia są dla Was i to Wam mają się podobać. Ale staram się Wam coś zasugerować. Lubię zdjęcia czarno – białe, dużo ich robię, ale nie martwcie się, nic na siłę 🙂

Przyroda

Zawsze i wszędzie przyroda jest najlepszym tłem do zdjęć slubnych. Nie ma znaczenia czy to najbliższy park czy szczyty Tatr.

Sesje ślubne

“The sky isn’t the limit”. Wasze pomysły – moja realizacja. To Wasze wspomnienia i one są najważniejsze. Mogą być Mazury jak i Wenecja.

Wisła

Wiślane plaże i łachy. Lubię tam odpoczywać i fotografować. O każdej porze roku jest to moje miejsce magiczne. Idealne na zdjęcia plenerowe.

Miejsca ważne

To Wasze „Ważne miejsce”. Miejsce magiczne, gdzie lubicie spędzać czas. Możemy pojechać na koniec świata lub zrobić sesję w biurze, w którym się poznaliście.

Fotograficzne cytaty

wracam do nich często

„…Problemem fotoamatora jest to, że nie ma on powodów do robienia zdjęć”

fotograf

„…Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko”

„…Fotografia, jako potężne medium wyrazu i komunikacji, oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania”