Close

Dariusz Kanak – fotograf ślubny

więcej o mnie

Fotograf ślubny – niepowtarzalne wspomnienia

Robię zdjęcia bo lubię. Lubię fotografować ludzi i ich emocje.

W moich zdjęciach nie znajdziecie „odlotowych sesji ślubnych”. Nie są to również „artystyczne zdjęcia ślubne”. Jako fotograf ślubny nie będę Was namawiał na wchodzenie do morza czy jeziora w ślubnych strojach. Chyba, że jesteście nurkami tak jak ja i planujecie ślub pod wodą 🙂

Pokazuję rzeczywistość, nie kreuję jej

Obejrzyjcie moje zdjęcia ślubne, zdjęcia z chrztu czy zdjęcia z pierwszej komunii i sami przekonajcie się, czy warto się ze mną skontaktować?

Ze swojej strony, jako fotograf ślubny, oferuję Wam inne spojrzenie na ten niepowtarzalny dzień w życiu Waszym i Waszych bliskich. Spojrzenie czasami zaskakujące, a czasami z przymrużeniem oka.

Mogę być z Wami cały dzień, od przygotowań przedślubnych do oczepin, a jeżeli będziecie chcieli uwiecznić wszystkie wydarzenia tego wspaniałego dnia, to nawet dłużej…

Jako fotograf ślubny mam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych

Ukończyłem kurs liturgiczny dla fotografów.

Mieszkam w Warszawie – zdjęcia ślubne wykonuję wszędzie. Chcielibyście wiedzieć, czy będę mógł fotografować dla Was? Wasz ślub, zrobić Wam zdjęcia plenerowe, zdjęcia z chrztu Waszego dziecka bądź Jego pierwszej komunii świętej – pytajcie w mailu lub dzwońcie, podając termin i miejsce.

Moje zdjęcia

Więcej moich zdjęć możecie obejrzeć na stronach: